Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

 

roconabaTak trochu nezvyklý názov nového Zohorského občianskeho združenia, ktoré sa odhodlalo rozvlniť stojaté vody kultúrneho života v našej obci. Za touto snahou treba hľadať všetkých tých, ktorí sa navzdory neľahkej realite dnešných dní odhodlali na úkor vlastného času a pohodlia niečo zlepšiť, zmeniť a posunúť vpred. Ak ste si všimli, že v poslednom čase v areáli
miestnej ZŠ pribudli basketbalové koše či ihriská plážového volejbalu, alebo Vás zaujali plagáty a správy miestneho rozhlasu o pravidelnom organizovaní basketbalových, volejbalových a hokejbalových turnajov, tak za týmito aktivitami hľadajte nás. Keďže v poslednej dobe hlavne po vybudovaní areálu plážového volejbalu už bolo treba posunúť kvalitatívnu úroveň našich snáh, bolo nutným logickým krokom založenie občianskeho združenia. Keďže sme iba na začiatku, boli by sme radi keby sme aj týmto článkom oslovili všetkých tých Zohorčanov, ktorí majú rovnaké zmýšľanie ako my a pridali sa k nám. Každý je vítaný, čím nás bude viac, tým viac môžeme spraviť. Samozrejme, že naše združenie by nemohlo fungovať bez podpory miestneho obecného úradu a finančnej podpory miestnych podnikateľov. Dobrou správou je, že máme obe. Týmto by sme sa chceli poďakovať našej pani starostke Havranovej, ktorá je veľmi rada, že máme záujem o našu obec. Takže môžeme rátať s plnou podporou obecného úradu a spoluprácou na spoločných akciách.
Taktiež nesmieme zabudnúť na miestnych podnikateľov, ktorí nás podporujú a bez ich pomoci by sme nemohli spraviť to čo sme už spravili, takže v krátkosti ďakujeme firmám Hasit Slovakia s.r.o., Kníhtlač Gerthofer, LEWO s.r.o., Rex Tar s.r.o., Sakra s.r.o., Aupark Palace Cinema, Woermann Slovakia s.r.o., VH Cosmetic, pohostinstvo Vendelín, pohostinstvo Ponorka, potraviny Žofka a ďalším. Plány do budúcnosti sú odvážne, dúfame že naša snaha nebude márna a podarí sa nám to čo sme si zaumienili. Ak ste zvedaví a chceli by ste sa dozvedieť viac, čítajte túto stránku, alebo sledujte plagáty a počúvajte miestny rozhlas. Dáme o sebe vedieť.

A na záver trochu záhoráčtiny „RObme CO NAs BAví...“.
Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie