Oznamujeme občanom, že obec Zohor zabezpečila druhé kolo testovania občanov antigénovými testami od soboty 30. januára do pondelka 1. februára v čase od 8,00 hod do 20,00 hod bez možnosti objednania. Testovanie prebehne v dvoch odberných miestach nachádzajúcich sa v Kultúrnom dome v Zohore. Prestávky budú od 12,00 do 12,30 hod a od 18,00 do 18,30 hod. Posledný odber bude o 19,30 hod.

Treba si priniesť so sebou občiansky preukaz.

Žiadame občanov, aby pri návšteve odberného miesta dali prednosť hendikepovaným ľuďom, starším ľuďom, tehotným matkám a ich sprievodu.

Prosíme občanov, aby počas testovania boli ohľaduplní, trpezliví a riadili sa uvedenými pokynmi.

Ďakujeme

Výsledky z 1. kola testovania: testovaných bolo 1664 ľudí z toho pozitívnych bolo 7.

Obecný úrad oznamuje občanom, že naďalej pokračuje v nestránkovom režime. Súrne prípady budú vybavené po predchádzajúcom telefonickom dohovore.

Miestna ľudová knižnica Zohor oznamuje svojim čitateľom, že od 1. februára je možné si prísť  po telefonickom dohovore na telefónnych číslach 02/659 61 432 alebo 0902 607 656 počas poobedných otváracích hodín cez okienko vymeniť knihy.