Doktorka Slobodová prosí svojich pacientov, ktorí ešte neoznámili zmenu poisťovne, aby tak urýchlene urobili do 29. januára 2021.

V obchode Terno na Dolnej ulici sa našlo zlaté puzdro so zľavovými kartami. Viac informácií na Obecnej polícii.

Oznamujeme občanom, že obec Zohor zabezpečila druhé kolo testovania občanov antigénovými testami od soboty 30. januára do pondelka 1. februára v čase od 8,00 hod do 20,00 hod bez možnosti objednania. Testovanie prebehne v dvoch odberných miestach nachádzajúcich sa v Kultúrnom dome v Zohore. Prestávky budú od 12,00 do 12,30 hod a od 18,00 do 18,30 hod. Posledný odber bude o 19,30 hod.

Treba si priniesť so sebou občiansky preukaz.

Žiadame občanov, aby pri návšteve odberného miesta dali prednosť hendikepovaným ľuďom, starším ľuďom, tehotným matkám a ich sprievodu.

Prosíme občanov, aby počas testovania boli ohľaduplní, trpezliví a riadili sa uvedenými pokynmi.

Ďakujeme

Výsledky z 1. kola testovania: testovaných bolo 1664 ľudí z toho pozitívnych bolo 7.