Vážení rodičia,

na stránke základnej školy je umiestnené elektronické prihlasovanie žiakov na výber povinne voliteľného predmetu etická výchova  alebo náboženská výchova a tiež  prihlasovanie do školského klubu detí pre budúci školský rok 2020/2021. Prosíme Vás, aby ste deti elektronicky prihlásili v termíne do 22. mája 2020. Ďakujeme Vám.

Žiadame občanov, ktorí sú v cestovateľskej a dobrovoľnej karanténe, aby túto skutočnosť oznámili telefonicky alebo e-mailom na Obecný úrad v Zohore.

Oznamujeme prihláseným záujemcom o kompostér, že si ho môžu prevziať na Obecnom úrade počas úradných hodín. Kompostéry sú rozložené s hmotnosťou asi 20 kilogramov. V priebehu budúceho týždňa sa začne s rozvozom do domácnosti.