Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

SHMÚ vydáva výstrahu 3. stupňa v okrese Malacky v čase od 10,00 do 18,00 hodOčakáva sa výskyt mimoriadne silného vetra, ktorý dosiahne krátkodobo (v nárazoch) rýchlosť 29-32m/s (105-115 km/h). Táto rýchlosť predstavuje veľké nebezpečenstvo pre ľudské aktivity. Z tohto dôvodu odporúčame občanom, aby sa v čase medzi 10,00 do 18,00 hod nepohybovali po vonku a hlavne pod stromami. Zabezpečili okná a tiež autá neparkovali pod stromami. Predpokladaná rýchlosť vetra je v danej ročnej dobe v oblasti extrémne vysoká. Pravdepodobnosť výskytu mimoriadnych škôd a ohrozenia ľudských životov je veľmi vysoká.


Vážení občania, občianske združenie Superočko vás pozýva na zdravotnícku akciu bezplatné meranie zraku v utorok 11. februára od 9,00 do 10,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Ponúkajú vám bezplatné vyšetrenie zraku kvalifikovaným odborníkom. Neváhajte a príďte sa presvedčiť sami!!


Západoslovenská distribučná oznamuje občanom, že v dňoch od 10. do 26. februára bude vykonávať ročný odpočet stavu elektromerov. Žiadajú občanov, ktorí sa nezdržujú doma, aby nechali opísaný stav elektromera na viditeľnom mieste.


Pozývame vás na predstavenie Haničky a Murka pre detičky, v sobotu 15. februára o 16,00 hod v kultúrnom dome v Zohore.


Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie