Doktorka Slobodová oznamuje občanom, že v piatok 7. februára nebude ordinovať z dôvodu školenia. Zastupuje doktor Nenovský od 7,00 do 12,00 hod v Plaveckom Štvrtku.

Mäso - údeniny na Obchodnej 1 oznamuje občanom, že zajtra 7. februára bude predajňa otvorená nasledovne: od 6,30 do 10,00 hod a od 15,00 do 18,00 hod.

Starosta obce Zohor pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v piatok 7. februára o 8,00 hod na Obecnom úrade v Zohore.

Duálna akadémia so svojou Súkromnou strednou odbornou školou automobilovou pozývajú žiakov základnej školy, ich rodičov a všetkých, ktorých zaujíma technické vzdelávanie na Deň otvorených dverí. Tešia sa na vás už v túto sobotu 8. februára medzi 9 a 12 hodinou v Duálnej Akadémii v Devínskej Novej Vsi na ulici Jána Jonáša 5.

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom, že v dňoch od 10. do 26. februára bude vykonávať ročný odpočet stavu elektromerov. Žiadajú občanov, ktorí sa nezdržujú doma, aby nechali opísaný stav elektromera na viditeľnom mieste.