Starosta obce Zohor pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v piatok 7. februára o 8,00 hod na Obecnom úrade v Zohore.

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom, že v dňoch od 10. do 26. februára bude vykonávať ročný odpočet stavu elektromerov. Žiadajú občanov, ktorí sa nezdržujú doma, aby nechali opísaný stav elektromera na viditeľnom mieste.

Duálna akadémia so svojou Súkromnou strednou odbornou školou automobilovou pozývajú žiakov základnej školy, ich rodičov a všetkých, ktorých zaujíma technické vzdelávanie na Deň otvorených dverí. Tešia sa na vás už v túto sobotu 8. februára medzi 9 a 12 hodinou v Duálnej Akadémii v Devínskej Novej Vsi na ulici Jána Jonáša 5.