Prevádzka Expres Pizza, ktorá sa nachádza na ulici Námestie mládeže, oznamuje občanom, že od dnes si opäť môžu osobne alebo telefonicky na čísle 0907 210 527 objednať pizzu aj s rozvozom.

Doktorka Slobodová oznamuje občanom, že v piatok 17. januára nebude ordinovať. Zastupuje doktor Nenovský v Plaveckom Štvrtku od 7,00 do 12,00 hod.

Jednota dôchodcov oznamuje svojim členom, že členský príspevok 4 eurá si môžu zaplatiť v klube v pondelok a v stredu.

Základná škola v spolupráci s Obecným úradom pozýva všetky deti na obecný KARNEVAL s témou tradičné remeslá a povolania dňa 18. januára o 15,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Čaká vás DJ Keram, bohatá tombola a sladké odmeny. Vstupné ľubovoľné.

Milé deti, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 19. januára o 16:00 hod na Rozprávkovú nedeľu. Je pre vás pripravené predstavenie divadla Žihadlo: MEDVEDE NA ĽADE. Po predstavení bude vyhodnotenie súťaže SUPERDIVÁK 2019! Vstupné: 3 €. Deti majú v cene vstupenky aj sladkú maškrtku a výtvarnú dielničku.