Oznamujeme občanom, že vianočné stromčeky zbavené ozdôb môžu priviezť a oprieť ich o plot zberného dvora bio odpadu aj mimo otváracích hodín zberu.

Základná škola v spolupráci s Obecným úradom pozýva všetky deti na obecný KARNEVAL s témou tradičné remeslá a povolania dňa 18. januára o 15,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Čaká vás DJ Keram, bohatá tombola a sladké odmeny. Vstupné ľubovoľné.

Milé deti, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 19. januára o 16:00 hod na Rozprávkovú nedeľu. Je pre vás pripravené predstavenie divadla Žihadlo: MEDVEDE NA ĽADE. Po predstavení bude vyhodnotenie súťaže SUPERDIVÁK 2019! Vstupné: 3 €. Deti majú v cene vstupenky aj sladkú maškrtku a výtvarnú dielničku.