Oznamujeme občanom, že vianočné stromčeky zbavené ozdôb môžete priviezť a oprieť ich o plot zberného dvora bio odpadu aj mimo otváracích hodín zberu.

Obvodná organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Zohor oznamuje svojim členom, že členská schôdza sa bude konať v nedeľu 12. januára o 13,30 hod v kultúrnom dome v Zohore.

V nedeľu 12. januára o 18:00 hod na naše dosky, čo v Zohore znamenajú svet, zavíta strašidlo. Teda divadelná hra s názvom Strašidlo, ktorú si pripravili naši priatelia z dedinky Kuchyňa.

Veselohra plná pohľadov do minulého života na dedine zahreje dušu a každý si v nej nájde to svoje, čo mu je blízke. Výťažok z predstavenia bude použitý na charitatívne činnosti Miestneho spolku červeného kríža v Zohore.

Prijmite pozvanie na predstavenie a svojou účasťou spoločne prejavme záujem o dobrú vec.

Základná škola v spolupráci s Obecným úradom pozýva všetky deti na obecný KARNEVAL s témou tradičné remeslá a povolania dňa 18. januára o 15,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Čaká vás DJ Keram, bohatá tombola a sladké odmeny. Vstupné ľubovoľné.

Oznamujeme občanom, že na základe pokynov Okresného úradu odboru krízového riadenia, bude dnes o 12,00 hodine vykonané preskúšanie sirén 2-minutovým stálym tónom.