Doktorka Slobodová oznamuje občanom, že vo štvrtok 19. decembra nebude ordinovať z dôvodu prerušenia elektrickej energie. Zastupovať bude doktor Nenovský v Lábe od 10,00 do 14,00 hod.

Na ulici Na záhumní sa našli dioptrické okuliare. Kto ich stratil môže si ich vyzdvihnúť na Obecnom úrade.

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom na uliciach:

Domkárska

Krivá

Krátka

Kvetná

Lozornianska

Nám. mládeže 11 a 12

Obchodná 7 a 14

Poľná

Staničná 3, 5, 7, 9

Struhárova

Školská 24

Štúrova 4 a 6

že budú vo štvrtok 19. decembra v čase od 8,00 do 14,30 hod bez dodávky elektrickej energie.

Oznamujeme občanom, že v sobotu 21. decembra budú od 9,00 do 12,00 hod pri požiarnej zbrojnici predávať živé kapry.

Vážení spoluobčania, predajňa Mäso - údeniny na Obchodnej ulici č. 1 vám ponúka možnosť objednať si údené mäso – krkovička, stehno, a karé k Vianočným sviatkom. Ďalej vám ponúka možnosť objednať si obložené misy a obložené chlebíčky na Silvestra. Bližšie informácie v predajni, alebo na tel. č. 0911 63 67 37.

Železnice Slovenskej republiky príjmu do prevádzky nových zamestnancov. Ak máte ukončené vzdelanie dopravného, technického alebo elektrotechnického zamerania, máte záujem o stabilnú prácu, pravidelne vyplácanú mzdu a zaujímavé benefity, môžete sa o pracovných ponukách bližšie informovať na tel.č.: 0904 823 152 alebo 0911 113 755 alebo mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.">kariera @ zsr.sk

Koledovanie Dobrá novina sa v Zohore uskutoční dňa 6. januára 2020v pondelok poobede. Rodiny, ktoré majú záujem prijať koledníkov, nech napíšu na lístoček svoje meno a adresu a vhodia ho do krabice nachádzajúcej sa v kostole pri Katolíckych novinách. Prihlásiť sa môžete do konca decembra.