V sobotu na trhu sa našli kľúče. Kto ich stratil môže si ich vyzdvihnúť v kultúrnom dome.

Miestna ľudová knižnica oznamuje občanom, že od 9. do 13. decembra je zatvorená. Otvorená bude v tomto roku ešte od 16. do 20. decembra a v piatok 20. decembra bude otvorená len doobeda do 12 hodiny.

Starosta obce Zohor pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v piatok 13. decembra o 8,00 hod na Obecnom úrade v Zohore.

Obec Zohor Vás srdečne pozýva na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu 14. decembra od 15,00 do 20,00 hod pred Kultúrnym domom.

Západoslovenská distribučná oznamuje občanom na uliciach:

Domkárska

Krivá

Krátka

Kvetná

Lozornianska

Nám. mládeže 11 a 12

Obchodná 7 a 14

Poľná

Staničná 3, 5, 7, 9

Struhárova

Školská 2, 24

Štúrova 4 a 6

že budú vo štvrtok 19. decembra v čase od 8,00 do 14,30 hod bez dodávky elektrickej energie.

Vážení spoluobčania, predajňa Mäso - údeniny na Obchodnej ulici č. 1 vám ponúka možnosť objednať si údené mäso – krkovička, stehno, a karé k Vianočným sviatkom. Ďalej vám ponúka možnosť objednať si obložené misy a obložené chlebíčky na Silvestra. Bližšie informácie v predajni, alebo na tel. č. 0911 63 67 37.

Železnice Slovenskej republiky príjmu do prevádzky nových zamestnancov. Ak máte ukončené vzdelanie dopravného, technického alebo elektrotechnického zamerania, máte záujem o stabilnú prácu, pravidelne vyplácanú mzdu a zaujímavé benefity, môžete sa o pracovných ponukách bližšie informovať na tel.č.: 0904 823 152 alebo 0911 113 755 alebo mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Koledovanie Dobrá novina sa v Zohore uskutoční dňa 6. januára 2020, v pondelok poobede. Rodiny, ktoré majú záujem prijať koledníkov, nech napíšu na lístoček svoje meno a adresu a vhodia ho do krabice nachádzajúcej sa v kostole pri Katolíckych novinách. Prihlásiť sa môžete do konca decembra.