Vážení spoluobčania, predajňa Mäso - údeniny na Obchodnej ulici č. 1 vám ponúka možnosť objednať si údené mäso – krkovička, stehno, a karé k Vianočným sviatkom. Ďalej vám ponúka možnosť objednať si obložené misy a obložené chlebíčky na Silvestra. Bližšie informácie v predajni, alebo na tel. č. 0911 636 737.

Oznamujeme občanom, že od 2. do 4. decembra bude stavebný úrad zatvorený z dôvodu čerpania dovolenky.

Občianske združenie Zohorské ozveny, Farský a Obecný úrad v Zohore vás pozývajú na 16. ADVENTNÝ KONCERT v nedeľu 1. decembra o 16,00 hodine v kostole sv. Margity Antiochijskej v Zohore. Účinkujú: básnik Michal Chuda a zbor Cantate Domino so svojimi hosťami.

Maxin's Group ponúka pre vás prácu ako ušitú, s možnosťou nie len si privyrobiť ale aj zarobiť. Zarábajte 1000 eur mesačne ako montážnik/montážnička v auto-moto priemysle!   Čaká vás jednoduchá práca vo výrobe v Lozorne. Zabezpečia vám dopravu do práce. Nástup je možný ihneď. Pre viac informácií volajte na telefónne číslo: 0907 797 341.

Oznamujeme občanom zmenu času ukladania BIO ODPADU. Od 1. decembra môžete zelený biologický odpad zo svojich dvorov a záhrad vyvážať na stojisko za požiarnou zbrojnicou každú sobotu v čase od 10,00 do 14,00 hod.

Obecný úrad Zohor, hudobná skupina Vega a Šáchor srdečne pozýva všetky deti v sobotu 7. decembra o 16,00 hod v kultúrnom dome na STRETNUTIE S MIKULÁŠOM.