Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

Miestna ľudová knižnica oznamuje občanom, že vo štvrtok a piatok 7. a 8. novembra bude zatvorená.


V areáli základnej školy sa našiel detský bicykel. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť v základnej škole.


A proč né? s podporou Obecného úradu v Zohore a Základnou školou Albína Brunovského organizuje v základnej škole ČARODEJNÍCKE  STRETNUTIE po 300 rokoch v strašidelnej škole v sobotu 9. novembra od 17,00 hodiny. O občerstvenie bude postarané.


Milí občania, divadelný spolok Šáchor zo Zohoru Vás pozýva na TRAKTÉR festival ochotníckych divadiel. V dňoch od 8. do 17. novembra v kultúrnom dome Zohor na vás čaká 8 predstavení. Divadlo na Hambálku – ženský zákon v záhoráčtine, ale aj Záhorácke divadlo zo Senice. Vstupenky je možné zakúpiť priamo v kultúrnom dome Zohor vždy polhodinu pred každým vystúpením. Alebo na TICKETPORTAL.SK. Program festivalu je uvedený na festivalových plagátoch a www.divadlosachor.sk


Vážení občania, vedeli ste, že 7-10% z Vás môže mať nábeh na cukrovku a nevedieť o tom? V pondelok 11. novembra v čase od 13:00 do 16:00 hod v kultúrnom dome bude poslankyňa NR SR za SaS a členka zdravotníckeho výboru Janka Cigániková osobne merať hladinu cukru v krvi. Ak Vám záleží na Vašom zdraví, príďte. Zároveň si môžete nechať zmerať tlak. Teší sa na Vás Janka Cigániková v pondelok od 13:00 do 16:00 v kultúrnom dome.


Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie