Pošta Zohor oznamuje občanom, že v pondelok 4. novembra bude pošta otvorená len do 12,00 hodiny a v utorok 5. novembra bude pošta otvorená len do 11,00 hodiny.

Novootvorená prevádzka Expres Pizza, ktorá sa nachádza na ulici Námestie mládeže, oznamuje občanom, že si môžu osobne alebo telefonicky na čísle: 0907 210 527 objednať pizzu aj s rozvozom od pondelka do nedele medzi 9,00 a 22,00 hod. Na každú objednávku dávajú 30% zľavu.

V areáli základnej školy sa našiel detský bicykel. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť v základnej škole.

A proč né? s podporou Obecného úradu v Zohore a Základnou školou Albína Brunovského organizuje v základnej škole ČARODEJNÍCKE  STRETNUTIE po 300 rokoch v strašidelnej škole v sobotu 9. novembra od 17,00 hodiny. O občerstvenie bude postarané.