Stavebný úrad oznamuje občanom, že bude 29. októbra zatvorený.

Vážení občania predajňa Mäso údeniny na Obchodnej ulici vám oznamuje, že bude zatvorená 1. a 4. novembra z dôvodu čerpania dovolenky. Všetci ste srdečne vítaní od 29. do 31. októbra a potom bude opäť predajňa otvorená od 5. novembra.

Milí občania, divadelný spolok Šáchor zo Zohoru Vás pozýva na TRAKTÉR festival ochotníckych divadiel. V dňoch od 8. do 17. novembra v kultúrnom dome Zohor na vás čaká 8 predstavení. Divadlo na Hambálku – ženský zákon v záhoráčtine, ale aj Záhorácke divadlo zo Senice. Vstupenky je možné zakúpiť priamo v kultúrnom dome Zohor vždy polhodinu pred každým vystúpením. Alebo na TICKETPORTAL.SK. Program festivalu je uvedený na festivalových plagátoch a www.divadlosachor.sk

Vážení rodičia,

Obec Zohor pripravuje v mesiaci november slávnostné uvítanie detí do života. V súvislosti s tým, je potrebné,  aby rodičia detí narodených od 1. januára 2019 do 30. augusta 2019 s trvalým pobytom v obci Zohor, ktorí majú záujem  o účasť na tejto slávnosti,  vyplnili písomnú prihlášku.  Prihlášku nájdete na  www.obeczohor.sk v sekcii Tlačivá, resp. si ju môžete vyzdvihnúť osobne na Obecnom úrade v Zohore.

Žiadosť podpísanú oboma rodičmi je potrebné doručiť osobne na Obecný  úrad v Zohore. Termín odovzdania prihlášky je do 31. októbra 2019.