Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

Firma Dekorahome bude v sobotu od 8,00 do 12,00 hod pred kultúrnym domom predávať kvalitné posteľné plachty od 7€; navliečky českej výroby bavlnené; krepové na dve postele od 20€, deky aj detské od 14€; ďalej budú ponúkať záclony rôznych výšok  a hotové oblúkové záclony tiež kuchynské utierky, uteráky a osušky.


Milé deti, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 20. októbra o 16-tej hodine na Rozprávkovú nedeľu. Je pre vás pripravené predstavenie: Príbeh koníka Vraníka. Zároveň pozýva na kreatívnu súťaž. Prineste vyzdobené či vyrezané TEKVIČKY a môžete vyhrať krásne ceny. Vstupné: 3 eurá. Deti majú v cene vstupenky aj sladkú maškrtku a výtvarnú dielničku.


Milí občania, divadelný spolok Šáchor zo Zohoru Vás pozýva na TRAKTÉR festival ochotníckych divadiel. V dňoch od 8. do 17. novembra v kultúrnom dome Zohor na vás čaká 8 predstavení. Divadlo na Hambálku – ženský zákon v záhoráčtine, ale aj Záhorácke divadlo zo Senice. Vstupenky je možné zakúpiť priamo v kultúrnom dome Zohor vždy polhodinu pred každým vystúpením. Alebo na TICKETPORTAL.SK. Program festivalu je uvedený na festivalových plagátoch a www.divadlosachor.sk


Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica vám ponúka špičkové betónové a pálené krytiny NELSKAMP v bezkompromisne najnižších cenách na trhu. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám, oplechovania aj parapety vám vyrobia na počkanie, zvitky denne skladom.


Slovak Lines oznamuje občanom, že od pondelka 21. októbra z dôvodu ukončenia rekonštrukcie vozovky na ceste III triedy medzi Jakubovom a Lábom budú autobusy premávať po pôvodnej trase.


Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie