Oznamujeme občanom, že zajtra 12. októbra od 8,00 hod do 11,30 hod sa za požiarnou zbrojnicou koná ZBER ELEKTRO ODPADU

Zbierať sa budú vyradené: práčky, žehličky, chladničky, elektrické ventilátory, sporáky, mikrovlnné rúry, televízory, rádia, počítače, tlačiarne a iný elektro odpad.

Srdečne pozývame všetky deti a ich rodičov na BUČOVÉ SLÁVNOSTI, ktoré sa budú konať pod záštitou pána starostu v sobotu 12. októbra v kultúrnom dome v Zohore. Súťažné kategórie:

-          Najlepší tekvicový koláč (sladký, slaný) minimálne 10 kusov + recept

-          Najkrajšie vyrezávaná buča

-          Najväčšie bučové jadierko – minimálne 5 kusov

-          Atypická zelenina a ovocie – minimálne 3 kusy

-          Najväčšia buča

Program:

10,00 – 12,00 hod tvorivé dielne v spolupráci s Materským centrom Motýlik

14,30 – 16,00 hod odovzdávanie exponátov

16,00 hod hlavný program (maľovanie na tvár, súťaže, lampiónový sprievod, vyhodnotenie súťažných kategórií a prekvapenie)

Za odovzdané dielo dostane každé dieťa lampión a odmenu. Na dobrú náladu bude hrať detská hudobná skupina Vega. O občerstvenie bude postarané.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica vám ponúka špičkové betónové a pálené krytiny NELSKAMP v bezkompromisne najnižších cenách na trhu. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám, oplechovania aj parapety vám vyrobia na počkanie, zvitky denne skladom.

Kultúrna komisia obce Láb Vás pozýva na oslavu 90. výročia OŠK Láb, ktorá sa uskutoční v sobotu 12. októbra od 9:30 do 19:00 hod s bohatým športovým programom. Medzi špeciálnych hostí osláv patrí zápas Starých pánov Lábu so starými pánmi ŠK Slovan Bratislava na čele s Robertom Vittekom. Zápas sa odohrá o 12:30 h. Od 15:30 hrajú zápas Láb s Jakubovom. Moderátor podujatia bude Ľuboš Hlavena z RTVS a vstup je zdarma. Všetci ste vítaní.

Miestna organizácia Slovenského červeného kríža Zohor, pozýva darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť pri záchrane ľudských životov na odber krvi ,ktorý sa uskutoční v piatok 18. 10. 2019 od 8:00 hod v kultúrnom dome v Zohore.

OZ Citrónky Jakubov pozýva malých i veľkých na HALLOWEENSKY STRAŠIDELNÝ PIATOK 25. októbra od 16,30 do 21,00 hodv kultúrnom dome v Jakubove. Vstupné 10€. Program UV show, Adam a jeho bubny, Mia, Majself. Predpredaj vstupeniek na Obecnom úrade v Jakubove.

Oznamujeme občanom, že na základe pokynov Okresného úradu odboru krízového riadenia, bude dnes o 12,00 hodine vykonané preskúšanie sirén 2-minutovým stálym tónom.