Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

Detská ambulancia doktor Salčík oznamuje, že do štvrtka 3. októbra neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupuje detská ambulancia v Stupave.


Cvičiteľka pilatesu oznamuje, že od 1. októbra sa bude cvičiť utorky a štvrtky od 19,00 hod v telocvični základnej školy.


Oznamujeme občanom, že od štvrtka 3. októbra 2019 do utorka 8. októbra 2019 budú za požiarnou zbrojnicou pristavené kontajnery na ZBER OBJEMNÉHO ODPADU

Medzi objemový odpad patria také veci čo sa nezmestia do popolnice a sú to:

   -   kreslá, sedačky

   -   staré postele, nábytok

   -   koberce, dvere

   -   podlahoviny a iný podobný odpad

Žiadame občanov, aby dávali do kontajnerov LEN OBJEMNÝ ODPAD a NIE STAVEBNÝ, alebo BIO odpad!!! Kontajnery sú monitorované kamerovým systémom. Tiež je prísny zákaz ukladať do týchto kontajnerov pneumatiky z osobných a nákladných áut!!!


Oznamujeme občanom, že v piatok 11. októbra  2019 od 12,00 hod do 15,00 hod a v sobotu 12. októbra 2019 od 8,00 hod do 11,30 hod sa za požiarnou zbrojnicou uskutoční ZBER ELEKTRO ODPADU

Zbierať sa budú vyradené: práčky, žehličky, chladničky, elektrické ventilátory, sporáky, mikrovlnné rúry, televízory, rádia, počítače, tlačiarne a iný elektro odpad.


Slovak lines oznamuje občanom, že od utorka 1. októbra do odvolania z dôvodu rekonštrukcie vozovky na ceste III triedy medzi Jakubovom a Lábom budú v tomto úseku autobusy obojsmerne premávať obchádzkou po trase:  Jakubov – Záhorská Ves – Vysoká pri Morave – Zohor – Láb, následne sa otočia a pokračujú ďalej podľa cestovného poriadku smer Zohor.


Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie