Pošta Zohor oznamuje občanom, že vo štvrtok a v piatok 26. a 27. septembra bude otvorená od 8,00 do 11,00 hodiny.

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 26. septembra sa uskutoční vývoz vytriedeného plastu, ktorý sa zbiera do žltých vriec. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný plastový odpad v žltých vreciach vyložili vo štvrtok pred svoje rodinné a bytové domy.

Občianske združenie Zohorské ozveny a Obecný úrad v Zohore vás srdečne pozývajú v sobotu 28. septembra na 8. ročník CIBULÁRI HODUJÚ, ktorý sa uskutoční v areáli futbalového ihriska od 8,30 hod s bohatým programom pre deti. Všetci ste srdečne vítaní!

Občianske združenie A proč né? pozýva na vernisáž fotografií Davida Mackoviča s hudobným vystúpením Samuela Šomorjaia. Akcia s názvom KULTÚRNA DZUPÁREŇ sa uskutoční v sobotu 28. a v nedeľu 29. septembra od 14,00 do 18,00 hod v priestoroch starej Dzupárne na Dolnej ulici. Hlavný program začína v nedeľu o 16,00 hod. Pripravené je malé občerstvenie, vstup je zdarma. Počas akcie bude možné zakúpiť si štylizované tričká a tašky. Všetci ste srdečne vítaní.

Obvodná organizácia Slovenského rybárskeho zväzu oznamuje, že v nedeľu 29. septembra sa uskutoční mimoriadna členská schôdza v kultúrnom dome v Zohore o 14,30 hod.

Oznamujeme občanom, že od štvrtka 3. októbra 2019 do utorka 8. októbra 2019 budú za požiarnou zbrojnicou pristavené kontajnery na ZBER OBJEMNÉHO ODPADU

Medzi objemový odpad patria také veci čo sa nezmestia do popolnice a sú to:

-   kreslá, sedačky

-   staré postele, nábytok

-   koberce, dvere

-   podlahoviny a iný podobný odpad

Žiadame občanov, aby dávali do kontajnerov LEN OBJEMNÝ ODPAD a NIE STAVEBNÝ, alebo BIO odpad!!! Kontajnery sú monitorované kamerovým systémom. Tiež je prísny zákaz ukladať do týchto kontajnerov pneumatiky z osobných a nákladných áut!!!

Oznamujeme občanom, že v piatok 11. októbra  2019 od 12,00 hod do 15,00 hodv sobotu 12. októbra 2019 od 8,00 hod do 11,30 hod sa za požiarnou zbrojnicou uskutoční ZBER ELEKTRO ODPADU

Zbierať sa budú vyradené: práčky, žehličky, chladničky, elektrické ventilátory, sporáky, mikrovlnné rúry, televízory, rádia, počítače, tlačiarne a iný elektro odpad.