Riaditeľka materskej školy oznamuje rodičom, že nástup detí do MŠ je dňa 2.9. 2019 do 8.00 hod.. Čo dieťa potrebuje pri nástupe do MŠ je uverejnené na stránke MŠ.

Riaditeľka Základnej školy  Albína Brunovského Zohor oznamuje žiakom i rodičom, že školský rok 2019/2020 sa začína  02. septembra 2019 ( pondelok). Zraz žiakov je od 8.30 hodiny v areáli školy, kde bude aj slávnostné otvorenie roka o 9.00 hodine.  Žiaci spolu s učiteľmi sa potom presunú do tried. Žiadame žiakov. aby si priniesli prezuvky.

Činnosť školského klubu detí ( školskej družiny) sa začne  03. septembra 2019( utorok).

Dychová hudba Májovanka Vás srdečne pozýva na 17. ročník Medzinárodného festivalu dychových hudieb "Z oboch brehú Moravy", ktorý sa uskutoční v sobotu 31. augusta 2019 od 14,00 hod v Amfiteátri Holíč. v úvode sa predstaví domáca MÁJOVANKA, ďalej dychová hudba Hanačka, Kamarádi, Bludověnka a na záver Vacenovjáci. Všetky hosťujúce kapely budú mať na festivale svoju premiéru. Celý program moderuje a svojím humorom publikum pobaví Franta Uher z Lanžhota. Vstupné je 5,- €.

Pošta v Zohore oznamuje občanom, že 30. augusta 2019 (piatok) bude otvorená do 11,00 hod.

Vážení obyvatelia Zohora, pozývame vás na 4. ročník podujatia Zohor včera a dnes, ktoré sa uskutoční v sobotu 31. augusta 2019.

Program:

Od 17.30 - 18.45 h sa uskutoční prehliadka Kaplnky sv. Izidora s odborným výkladom.

Od 19.00 – 22.00 h bude prebiehať program pred obecným úradom a v budove obecného úradu, spojený s históriou budovy obecného úradu resp. bývalej rímskokatolíckej ľudovej školy. So svojimi spomienkami vystúpi aj Pavol Zelenay a  s krátkym kultúrnym programom sa predstaví Občianske združenie A proč ne?

Program pokračuje unikátnym vystúpením akordeónového virtuóza Michala Červienku.

Občerstvenie pre deti aj dospelých zabezpečuje Zohorská vinotéka Igora Kuchára a pivovar FRANZ z Lučenca s remeselne vyrobeným pivom.

Vidíme sa 31.8. 2019.

Všetci ste srdečne vítaní ...