Predajňa mäso údeniny na Obchodnej ul. oznamuje občanom, že z dôvodu čerpania dovolenky bude zatvorená od 3. do 12. augusta 2019.

_________________________________________________________________________________________

Záhorská Ves Vás pozýva na 17. ročník Dní Uhranského somíca dňa 10. a 11. augusta 2019. program si môžete pozrieť na webovej stránke obce Záhorská Ves.

Obec Plavecký Štvrtok Vás pozýva na hodové slávnosti, ktoré sa budú konať 17.augusta 2019. Program si môžete pozrieť na webovej stránke obce Plavecký Štvrtok.

Našiel sa pes, kríženec a počuje na meno Lumpo. Je čipovaný. Komu chýba môže si ho vyzdvihnúť u obecných policajtov.