Zubná ambulancia doktorka Sobolíková oznamuje občanom že od 12. júla je možné sa objednať na ošetrenie v ordinácii na Kvetnej 34 v Zohore.

Objednať sa je možné osobne alebo telefonicky na t. č. 02/43 637 147

Objednávanie pacientov:

Utorok 8,00 – 11,00 hod

Streda 12,00 – 16,00 hod

Štvrtok 8,00 – 11,00 hod

Organizátori Zohorskej koštofky, ktorá sa koná dnes o 18,00 hod oznamujú zmenu konania miesta. Koštofka sa bude konať priamo v kultúrnom dome.

Obec Zohor a Obecné zastupiteľstvo v Zohore Vás srdečne pozýva na Svätomargitský jarmok a oslavy 130. výročia Dychovej hudby v Zohore v sobotu 13. júla na Multifunkčnom ihrisku so začiatkom o 9,00 hod. Sprievodné akcie pre deti: maľovanie na tvár, šašo, kreatívne dielne, starobylé hry, kolotoč, nafukovacie bludisko. Vstup voľný.

Miestna ľudová knižnica oznamuje občanom, že od 15. do 26. júla bude zatvorená.

Oznamujeme občanom, že stavebný úrad bude od 25. júla do 6. augusta zatvorený z dôvodu čerpania dovolenky.

Oznamujeme občanom, že na základe pokynov Okresného úradu odboru krízového riadenia, bude dnes o 12,00 hodine vykonané preskúšanie sirén 2-minutovým stálym tónom.