Hydinárska farma bude zajtra od 9,15 do 9,45 hod pred kultúrnym domom prijímať objednávky na 2-mesačné huso kačky po 4,90 za kus, 2 mesačné brojlerové kačice po 4,70 za kus, 12 týždňové mládky po 4,50 za kus, 21 týždňové mládky po 6,90 za kus, 20 týždňové nosnice po 5,90 za kus a 11 mesačné nosnice po 2,50 za kus.

Základná škola v spolupráci s firmou FCC organizuje zber papiera. Zber sa uskutoční v stredu 19. júna 2019 od 7.00 do 14.00 hod v areáli ZŠ pred jedálnou.

Miestna organizácia Slovenského červeného kríža Zohor, pozýva darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť pri záchrane ľudských životov na odber krvi ,ktorý sa uskutoční v piatok 21. júna od 8:00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Ďakujeme za vašu účasť!

Slovenský rybársky zväz Zohor vás pozýva na Deň detí pre malých rybárov v sobotu 22. júna o 8,00 hod na Bezednom. Čaká na vás lov rýb na bič a vedomostné súťaže, spoločná opekačka, hodnotné ceny.

Futbalový klub Zohor pozýva všetkých priaznivcov futbalu na turnaj mladších žiakov a prípravky Memoriál Karla Sabola, ktorý sa bude konať v sobotu 22. júna od 9,00 hod na futbalovom ihrisku v Zohore.

OZ Roconaba pozýva občanov na Hokejbalový turnaj starších žiakov o pohár richtára obce Zohor v sobotu 22. júna so začiatkom o 9,00 hod na hokejbalovom ihrisku v Zohore.

Pozývame občanov na uctenie si obetí oboch svetových vojen a na požehnanie revitalizovaných pomníkov v nedeľu 23. júna o 15,00 hod v parku pred Obecným úradom a na cintoríne.

Jednota dôchodcov pozýva svojich členov na posedenie pri guláši dňa 26. júna o 15,00 hod pri kultúrnom dome. Poplatok 4,00 eura. Prihlásiť sa môžete v stredu 19. júna v klube dôchodcov alebo u p. Hricovej v kultúrnom dome.

Divadelný spolok Šáchor hľadá do svojich radov pre novú inscenáciu, nového herca a herečku ale aj kulisára alebo techničku. Stačí napísať na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo na facebooku odpísať.

Zubná ambulancia doktorka Sobolíková oznamuje občanom, ktorí sa chcú nahlásiť ako pacienti do ambulancie v Zohore, že tak môžu urobiť u sestričky osobne, alebo na tel.č.: 02/43 637 147

utorok od 8,00 do 11,00 hod

stredu od 12,00 do 16,00 hod

štvrtok od 8,00 do 11,00 hod

Ale zajtra 19. júla sa občania môžu prihlasovať od 14,00 do 17,00 hodiny.