Základná škola v spolupráci s firmou FCC organizuje zber papiera. Zber sa uskutoční v stredu 19. júna 2019 od 7.00 do 14.00 hod v areáli ZŠ pred jedálnou.

Detská ambulancia doktor Salčík oznamuje občanom, že do 20. júna neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupuje Pediatrická ambulancia v Stupave - doktor Kamil Száz.

Ordinačné hodiny zastupovania:

Pondelok: 8:00 hod - 12:30 hod

Utorok: 8:00 hod - 10:30 hod

Streda: 8:00 hod - 10:30 hod

Štvrtok: 12:00 hod - 14:30 hod

Miestna organizácia Slovenského červeného kríža Zohor, pozýva darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť pri záchrane ľudských životov na odber krvi, ktorý sa uskutoční v piatok 21. júna od 8:00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Ďakujeme za vašu účasť!

Boxing club Robotnícka telovýchovná jednota usporiada pri príležitosti 85 rokov boxu v Malackách 23. ročník turnaja o POHÁR ZÁHORIA V BOXE, ktorý sa uskutoční v sobotu 22. júna o 12,00 hod v letnom ringu Aliho Reisenauera na ulici 1. mája 108 v Malackách.

Medzi sebou budú boxovať borci z výberu ČR proti výberu SK vo vekových kategóriách mladší dorast, starší dorast a muži.

Sprievodný program: tombola, exhibičné vystúpenie bojových umení, legendy československého a slovenského boxu, hudobná skupina Borina. Vstup je voľný.

Slovenský rybársky zväz Zohor vás pozýva na Deň detí pre malých rybárov v sobotu 22. júna o 8,00 hod na Bezednom. Čaká na vás lov rýb na bič a vedomostné súťaže, spoločná opekačka, hodnotné ceny.

Pozývame občanov na uctenie si obetí oboch svetových vojen a na požehnanie revitalizovaných pomníkov v nedeľu 23. júna o 15,00 hod v parku pred Obecným úradom a na cintoríne.

Divadelný spolok Šáchor hľadá do svojich radov pre novú inscenáciu, nového herca a herečku ale aj kulisára alebo techničku. Stačí napísať na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo na facebooku odpísať.

Žiadame občanov, ktorí si ešte neboli prevziať výmer za dom alebo byt, tiež šek za komunálny odpad a psa, aby si to prišli vyzdvihnúť do 28. júna na obecný úrad.