Detská ambulancia doktor Salčík oznamuje občanom, že do 20. júna neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupuje Pediatrická ambulancia v Stupave - doktor Kamil Száz.

Ordinačné hodiny zastupovania:

Pondelok: 8:00 hod - 12:30 hod

Utorok: 8:00 hod - 10:30 hod

Streda: 8:00 hod - 10:30 hod

Štvrtok: 12:00 hod - 14:30 hod

Obec Zohor vás pozýva na športový deň „Zohor športuje“, ktorý sa bude konať v sobotu 15. júna od 12,00 hod na multifunkčnom ihrisku. Bližšie informácie o disciplínach sú vyvesené na internetovej stránke a na informačných tabuliach obce.

Materské centrum Motýlik pozýva na „Športový deň s Motýlikom“ v sobotu 15. júna od 16,00 do 18,00 hod na multifunkčom ihrisku. Súťažiť sa bude v týchto kategóriach:

- Jazda na odrážadle pre deti vo veku 1-6 rokov – hromadný štart o 16,00 hod

- Prekážkový beh pre deti do 6 rokov podľa vekových kategórií od 16,30 do 17,30 hod

Registrácia súťažiacich bude od 15,30 hod na ihrisku. Pripravené pre deti bude občerstvenie, pekné ceny a veľa športových zážitkov. Treba si priniesť vlastné odrážadlo a prilbu.

Občianske združenie Roconaba vás pozýva na Zohorský hokejbalový turnaj, ktorý sa uskutoční v nedeľu 16. júna na hokejbalovom ihrisku v Zohore. Registrácia o 9,00 hod. Občerstvenie je zabezpečené.

V stredu na trhu sa našiel zámok na bicykel. Kto ho stratil môže si ho vyzdvihnúť v kultúrnom dome.

Žiadame občanov, ktorí si ešte neboli prevziať výmer za dom alebo byt, tiež šek za komunálny odpad a psa, aby si to prišli vyzdvihnúť do 28. júna na obecný úrad.