Detská ambulancia doktor Salčík oznamuje občanom, že do 20. júna neordinuje z dôvodu čerpania dovolenky. Zastupuje Pediatrická ambulancia v Stupave - doktor Kamil Száz.

Ordinačné hodiny zastupovania:

Pondelok: 8:00 hod - 12:30 hod

Utorok: 8:00 hod - 10:30 hod

Streda: 8:00 hod - 10:30 hod

Štvrtok: 12:00 hod - 14:30 hod

Starosta obce Zohor pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v piatok 14. júna o 8,00 hod na Obecnom úrade v Zohore.

Obec Zohor vás pozýva na športový deň „Zohor športuje“, ktorý sa bude konať v sobotu 15. júna od 12,00 hod na multifunkčnom ihrisku. Bližšie informácie o disciplínach sú vyvesené na internetovej stránke a na informačných tabuliach obce.

Materské centrum Motýlik pozýva na „Športový deň s Motýlikom“sobotu 15. júna od 16,00 do 18,00 hod na multifunkčom ihrisku. Súťažiť sa bude v týchto kategóriach:

- Jazda na odrážadle pre deti vo veku 1-6 rokov – hromadný štart o 16,00 hod

- Prekážkový beh pre deti do 6 rokov podľa vekových kategórií od 16,30 do 17,30 hod

Registrácia súťažiacich bude od 15,30 hod na ihrisku. Pripravené pre deti bude občerstvenie, pekné ceny a veľa športových zážitkov. Treba si priniesť vlastné odrážadlo a prilbu.

Jednota dôchodcov pozýva svojich členov na kúpanie do Dunajskej Stredy v pondelok 17. júna. Poplatok 8,00 eur. Prihlásiť sa môžete v klube.

Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Malackách VYHLASUJE ČAS ZVÝŠENÉHO NEBEZPEČENSTVA VZNIKU POŽIARU na lesných pozemkoch a v ich ochrannom pásme (50 m od hranice lesného pozemku) v územnom obvode okresu Malacky od 12. júla 2019, od 08:00 hod do odvolania

V zmysle zákona o ochrane pred požiarmi sa fyzickým osobám na lesných pozemkoch a v ich ochrannom pásme zakazuje najmä :

- fajčiť, odhadzovať horiace alebo tlejúce predmety, alebo používať otvorený plameň na miestach so zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiaru,

- vypaľovať porasty bylín, kríkov, stromov,

- zakladať oheň v priestoroch alebo na miestach, kde by mohlo dôjsť k vzniku požiaru a kde hrozí nebezpečenstvo jeho šírenia,

- spaľovať horľavé látky na voľnom priestranstve v čase zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru.

Občianske združenie Roconaba vás pozýva na Zohorský hokejbalový turnaj, ktorý sa uskutoční v nedeľu 16. júna na hokejbalovom ihrisku v Zohore. Registrácia o 9,00 hod. Občerstvenie je zabezpečené.

Žiadame občanov, ktorí si ešte neboli prevziať výmer za dom alebo byt, tiež šek za komunálny odpad a psa, aby si to prišli vyzdvihnúť do 28. júna na obecný úrad.