Firma Dekorahome vás pozýva zajtra od 9,00 do 12,00 hod na  vypredaj kvalitných posteľných plachiet od 7€; navliečky českej výroby bavlnené; krepové, flanelové od 20€, deky aj detské od 14€; ďalej budú predávať záclony rôznych výšok a hotové oblúkové záclony, kuchynské utierky, uteráky, osušky.

V sobotu 18. mája 2019 sa od 14,00 do 16,00 hod pred hasičskou zbrojnicou uskutoční povinné očkovanie psov proti besnote. Poplatok za jednu vakcínu je 10,00 €. Prineste si so sebou očkovacie preukazy.

Obec Zohor, Základná škola a Materská škola v Zohore pozýva všetky mamičky, babičky a prababičky na oslavu DŇA MATIEK, ktorá sa uskutoční v nedeľu 19. mája o 16,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Príďte s nami spoločne osláviť tento pekný sviatok.

Milé deti, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 19. mája o 16:00 hod na Rozprávkovú nedeľu. Je pre vás pripravené veselé predstavenie SLIMÁK ŠTEFAN. Vstupné: 3 €. Deti majú v cene vstupenky aj sladkú maškrtku a výtvarnú dielničku.

Základná škola v spolupráci s firmou ASA organizuje zber papiera. Zber sa uskutoční dňa 22. mája 2019  (streda) od 7.00  do 14. 00 hod v areáli ZŠ pred jedálňou.

Divadelný súbor ČRIENKA pri Základnej škole Albína Brunovského v Zohore pozýva dňa 23. mája 2019 o 18,30 hod do kultúrneho domu v Zohore malých aj veľkých na divadelné predstavenie „Čarovný príbeh“.

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície Malacky. Zahájenie prijímacieho konania je 29. mája o 09.00 hod na Mestskej polícii na ulici Bernolákova 1A, v Malackách. Záujemcovia dostavte sa v uvedený termín na pracovisko Mestskej polície v Malackách. Žiadosti a životopisy neposielajte. Jedná sa o zastupovanie počas materskej dovolenky.

Podmienky prijatia:

stredoškolské vzdelanie s maturitou
minimálny vek 21 rokov
bezúhonnosť
telesná a duševná spôsobilosť

Platové podmienky: funkčný plat je určený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.