Našiel sa detský horský bicykel. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť na Obecnom úrade.

Jednota dôchodcov oznamuje svojim členom, ktorí sú prihlásení na výlet, že odchod autobusu je vo štvrtok 25. apríla od požiarnej zbrojnice o 7,00 hodine. Kto by mal záujem, môže sa ešte prihlásiť u členov výboru.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica vám ponúka špičkové betónové a pálené krytiny NELSKAMP v bezkompromisne najnižších cenách na trhu. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám, oplechovania a parapety vám vyrobia na počkanie, zvitky denne skladom. Tešia sa na vás, Strechy Tchimo, Záhorská Bystrica.

Dobrovoľný hasičský zbor 1 Zohor vás pozýva na oslavy STAVANIE MÁJA v sobotu 27. apríla pred hasičskou zbrojnicou so začiatkom o 14,00 hodine. Stavanie mája od 16,00 do 17,00 hodiny. Čaká na vás občerstvenie a posedenie pri hudbe. Všetci ste srdečne vítaní.

Lesné spoločenstvo Zohor oznamuje občanom, že na stránke obce sú zverejnené stanovy a zmluva spoločenstva a valné zhromaždenie sa uskutoční 28. apríla o 16:00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Stanovy sú vyvesené aj vo vestibule kultúrneho domu.

Ortopedická ambulancia MUDr. Houndjo oznamuje občanom, že do ambulancie prijíma len objednaných pacientov, ktorí sa objednajú cez SMS správu na tel.č.: 0917 566 813.

Bratislavský samosprávny kraj oznamuje, že opätovne aj v tomto roku pozýva všetkých na oficiálne otvorenie 3. sezóny vlaku Záhoráčik, ktoré sa bude konať v sobotu 27. apríla 2019 o 9:30 hod na železničnej stanici v Plaveckom Podhradí.

V prípade záujmu môžete do vlaku nastúpiť v Zohore 8.50, prípadne ďalšie nástupné stanice na trati vlaku podľa aktuálneho cestovného poriadku.

Novinkou v tomto roku je, že v rámci sprievodného programu pripravili aj návštevu Plaveckej jaskyne so sprievodcom v spolupráci s Občianskym združením Jaskyniarmi z Plaveckého Podhradia, ktorá sa uskutoční po ukončení otvorenia, cca o 10:30 hod odchodom zo stanice z Plaveckého Podhradia.

Pozývame vás na domáci remeselnícky jarmok „LOZORSKÉ VŠELICO“, ktorý bude v sobotu 27. apríla od 12:00 – 18:00 hod. v areáli ŠK Lozorno. Predstavia sa vám miestni remeselníci, umelci, cukrári a iní šikovníci. O občerstvenie a program je postarané. Budú pripravené aj aktivity a hry pre deti. V rámci jarmoku bude tiež prebiehať akcia „Daruj alebo vezmi si knihu“ a fotosúťaž „Jarná krása“. Počas programu vystúpia: Mažoretky SOFFI Lozorno, Detský folklórny súbor STUPAVJÁNEK, mužský spevácky zbor ENEM TAK a skupina NOTEČKA RADA DURĎOVIČA. Príďte podporiť našich remeselníkov a umelcov a stráviť pekné sobotné popoludnie.

Milé deti,

Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 28. apríla o 16:00 hod. na Rozprávkovú nedeľu. Je pre vás pripravené predstavenie divadla Agape:  KAPITÁN KOTVIČKA. Vstupné: 3 eurá.

Deti majú v cene vstupenky aj sladkú maškrtku a výtvarnú dielničku.

Pozývame vás na divadelnú komédiu: KUMŠT, ktorá bude v piatok 3. mája o 19:00 hod. v Centre kultúry Lozorno.

Komédia plná humorných situácií ale aj dramatických zvratov dýcha atraktívnosťou aj vďaka skvelému hereckému obsadeniu Csongor Kassai, Martin Mňahončák a Gregor Hološka.

Vstupné: 13 Eur

Predpredaj vstupeniek v CK Lozorno a reštaurácii Zorno.