Firma Dekorahome bude v sobotu od 8,00 do 12,00 hod pred kultúrnym domom predávať kvalitné posteľné plachty od 7€, navliečky českej výroby bavlnené, krepové, flanelové od 20€, deky aj detské od 14€, ďalej budú ponúkať záclony rôznych výšok a hotové oblúkové záclony, kuchynské utierky, uteráky, osušky.

Firma JUKKA bude v sobotu od 12.00 do 12.45 hod pred kultúrnym domom predávať nasledujúce stromčeky k výsadbe: jablone, hrušky, marhule, broskyne, odolné slivky, ryngloty, oskoruše, čerešne, višne, stromčekové i kríkové rezistentné egreše, stromčekové a kríkové ríbezle, liesky, maliny, vinič stolový, černice, čučoriedky kanadské a čukotské, ruže kríkové, ťahavé a stromčekové, rododendrony, azalky, javory, previsnuté vŕby, sadenice jahod a iné. Viac informácií najdete na letákoch vo vašich poštových schránkách.

Oznamujeme občanom, že do utorka 16. apríla sú za požiarnou zbrojnicou pristavené kontajnery na ZBER OBJEMNÉHO ODPADU. Výmena plných kontajnerov za prázdne bude dnes a v pondelok. Medzi objemový odpad patria také veci čo sa nezmestia do popolnice a sú to:

-       koberce, kreslá, sedačky, nábytok, dvere, podlahoviny a iný podobný odpad

Žiadame občanov, aby dávali do kontajnerov len objemný odpad a nie stavebný, alebo bio odpad. Kontajnery sú monitorované kamerovým systémom. Tiež je prísny zákaz ukladať do týchto kontajnerov pneumatiky z osobných a nákladných áut.

Oznamujeme občanom, že v dňoch od 15. do 17. apríla 2019 budú pracovníci Obecného úradu v Zohore vydávať v Kultúrnom dome platobné výmery na daň z nehnuteľnosti a daň za psa

poštové poukážky na poplatok za komunálny odpad.

Taktiež budete môcť zaplatiť: cintorínsky poplatok a Technickým službám stočné

Tieto poplatky bude možné platiť iba v hotovosti.

Uvedené si budete môcť vybaviť:

Pondelok od 8.00 do 11.30 a od 12.30 do 17.00

Utorok od 8.00 do 11.30 a od 12.30 do 17.00

Streda od 8.00 do 11.30 a od 12.30 do 18.30

Knižnica bude od 15. apríla do 24. apríla 2019 ZATVORENÁ.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica vám ponúka špičkové betónové a pálené krytiny NELSKAMP v bezkompromisne najnižších cenách na trhu. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám, oplechovania a parapety vám vyrobia na počkanie, zvitky denne skladom. Tešia sa na vás, Strechy Tchimo, Záhorská Bystrica.

Lesné spoločenstvo Zohor oznamuje občanom, že na stránke obce sú zverejnené stanovy a zmluva spoločenstva a valné zhromaždenie sa uskutoční 28. apríla o 16:00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Stanovy sú vyvesené aj vo vestibule kultúrneho domu.

Pri bytovkách sa našiel kľúč. Kto ho stratil môže si ho vyzdvihnúť na obecnom úrade.