Pošta v Zohore prijme doručovateľku na zástup počas letných prázdnin. Viac informácií na pošte v Zohore alebo na tel.č.: 65961 101.

Detský lekár doktor Salčík oznamuje občanom, že vo štvrtok 11. apríla nebude ordinovať z dôvodu školenia.

Vážení rodičia!

Riaditeľka Základnej školy Albína Brunovského, Obchodná 7, Zohor oznamuje, že zápis žiakov do prvého ročníka pre školský rok 2019/2020 sa bude konať v dňoch:

v piatok 12. apríla 2019 v čase od 15:00 hod do 18:00 hod a v sobotu 13. apríla 2019 v čase

od 9:00 do 12:00 hod v pavilóne B (1. stupeň) v miestnostiach prvých tried.

Rodičia prinesú rodný list dieťaťa, 12 eur na zošity pre prváka a občiansky preukaz.

Zároveň prosia rodičov, ktorí majú budúceho prváka s trvalým pobytom v Zohore, ale bude navštevovať školu v inom mieste, aby to oznámili riaditeľke ZŠ Zohor do 20. apríla 2019.

Na nových prváčikov sa už veľmi tešia.

Vážení občania,

základná škola oznamuje, že vo štvrtok 11. apríla 2019 sa učitelia i žiaci zapoja do 23. ročníka celoslovenského projektu Deň narcisov, ktorý sa organizuje formou dobrovoľnej zbierky. Vo štvrtok 11. apríla v čase od  09:00 do 11:00 hod  sa budú v obci pohybovať 3 skupiny detí s pani učiteľkami a s kvetmi narcisov ako symbol boja proti rakovine. Veríme, vážení občania, že túto aktivitu podporíte a spoločne pomôžeme dobrej veci. Riaditeľka  ZŠ

Oznamujeme občanom, že od štvrtka 11. apríla do utorka 16. apríla budú za požiarnou zbrojnicou pristavené kontajnery na ZBER OBJEMNÉHO ODPADU. Výmena plných kontajnerov za prázdne bude v piatok a v pondelok. Medzi objemový odpad patria také veci čo sa nezmestia do popolnice a sú to:

-      koberce, kreslá, sedačky, nábytok, dvere, podlahoviny a iný podobný odpad

Žiadame občanov, aby dávali do kontajnerov len objemný odpad a nie stavebný, alebo bio odpad. Kontajnery sú monitorované kamerovým systémom. Tiež je prísny zákaz ukladať do týchto kontajnerov pneumatiky z osobných a nákladných áut.

Oznamujeme občanom, že v dňoch od 15. do 17. apríla 2019 budú pracovníci Obecného úradu v Zohore vydávať v Kultúrnom dome platobné výmery na daň z nehnuteľnosti a daň za psa

poštové poukážky na poplatok za komunálny odpad.

Taktiež budete môcť zaplatiť: cintorínsky poplatok a Technickým službám stočné

Tieto poplatky bude možné platiť iba v hotovosti.

Uvedené si budete môcť vybaviť:

Pondelok od 8.00 do 11.30 a od 12.30 do 17.00

Utorok od 8.00 do 11.30 a od 12.30 do 17.00

Streda od 8.00 do 11.30 a od 12.30 do 18.30

V týchto dňoch bude knižnica ZATVORENÁ.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica vám ponúka špičkové betónové a pálené krytiny NELSKAMP v bezkompromisne najnižších cenách na trhu. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám, oplechovania a parapety vám vyrobia na počkanie, zvitky denne skladom. Tešia sa na vás, Strechy Tchimo, Záhorská Bystrica.