Pošta v Zohore prijme doručovateľku na zástup počas letných prázdnin. Viac informácií na pošte v Zohore alebo na tel.č.: 65961 101.

Starosta obce Zohor pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v piatok 5. apríla o 8,00 hod na Obecnom úrade v Zohore. Z návrhu programu zasadnutia: správy komisií vzdelávania a športu; kultúrnej; finančnej, sociálnych vecí a zdravotníctva; výstavby, životného prostredia a územného plánovania; hlavného kontrolóra obce; náčelníka obecnej polície; rôzne.

Obecný úrad v Zohore touto cestou pozýva občanov na zapojenie sa do akcie „ČISTÝ ZOHOR“, ktorou sa budú likvidovať čierne skládky v extraviláne obce v sobotu 6. apríla 2019. Zraz účastníkov bude pred budovou obecného úradu o 9,00 hod. Rukavice a igelitové vrecia zabezpečí obecný úrad.