Oznamujeme občanom, že dnes sa budú z technických príčin vyvážať popolnice s komunálnym odpadom v poobedňajších až večerných hodinách.

Pred požiarnou zbrojnicou sa našiel kľúč. Kto ho stratil, môže si ho vyzdvihnúť na obecnom úrade.

Doktorka Slobodová oznamuje občanom, že v utorok 2. apríla nebude ordinovať. Zastupovať bude doktor Nenovský v Plaveckom Štvrtku od 7,00 do 12,00 hod.

Oznamujeme občanom, že od stredy 3. apríla bude trhovisko presunuté pred kultúrny dom.

Obecný úrad v Zohore touto cestou pozýva občanov na zapojenie sa do akcie „ČISTÝ ZOHOR“, ktorou sa budú likvidovať čierne skládky v extraviláne obce v sobotu 6. apríla 2019. Zraz účastníkov bude pred budovou obecného úradu o 9,00 hod. Rukavice a igelitové vrecia zabezpečí obecný úrad.