Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

Firma KIKA bude v sobotu pred požiarnou zbrojnicou v čase od 9.00 do 11.00 hodiny predávať  ovocné stromy a kríky. A to : odolné slivky, ringloty, jablká, hrušky,  marhule, broskyne, nektarinky, ríbezle, odolné egreše - stromové a kríkové, moruše čierne, ruže, stĺpové jablone, mini hrušky, černice, čučoriedky, brusnice, lieskovce a iné.


Výbor Jednoty dôchodcov pozýva svojich členov na brigádu pred obecný úrad v pondelok 1. apríla o 9,00 hod. Prineste si so sebou pracovné náradie.


Predajňa Železiarstva oznamuje občanom, že od 1. apríla bude otvorená v priestoroch bývalých potravín na Obchodnej ulici s rozšíreným sortimentom o farby a laky.

Otváracie hodiny pondelok – piatok od 7,00 do 17,30 hod a v sobotu od 7,30 do 12,00 hod


V súvislosti s druhým kolom volieb prezidenta SR, ktoré sa bude konať v sobotu 30. marca oznamujeme občanom, ktorí sa z vážnych zdravotných dôvodov nemôžu dostaviť do volebnej miestnosti a majú záujem voliť, že môžu požiadať o hlasovanie do prenosnej volebnej schránky.

Môžu tak urobiť dnes do 12.00 hod na telefónnych číslach 659 61 122, 659 61 120, alebo v deň konania volieb prostredníctvom člena rodiny požiadať priamo okrskovú volebnú komisiu, v ktorej zozname je volič zapísaný.


Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie