Elektronické služby

zohor es

Vyhľadávanie

Zohorský hlas

Fotogaléria

Miestny spolok Slovenského Červeného Kríža Zohor, Vás srdečne pozýva na Výročnú členskú schôdzu, ktorá sa bude konať dnes o 18.00 hodine na poschodí kultúrneho domu.

Predávať sa budú členské známky na rok 2019 a pripravili pre Vás aj malé občerstvenie.


Mäsoprodukt Gajary bude zajtra ponúkať pred požiarnou zbrojnicou od 8,00 do 10,15 hod čerstvé hovädzie a bravčové mäso a mäsové výrobky v akciových cenách.

V ponuke:

Držková polievka po 4,00 €

Hovädzie polievkové po 3,88 € 

Bravčové karé s kosťou po 3,44 €

Hovädzie gulášové po 5,50 €

Bravčový bok s kosťou po 2,88 €


Výbor Jednoty dôchodcov Zohor pozýva svojich členov na besedu s lekárom v pondelok 25. marca o 14,00 hod do klubu dôchodcov. Ďalej pozýva svojich členov na jednodňový výlet do Nitry dňa 25. apríla. Poplatok je 12,00 €. V cene je vstupenka na výstavu kvetov a na hrad. Prihlásiť sa môžete v klube dôchodcov v stredu 20. marca.


Materská škola v Zohore oznamuje, že v dňoch 20. a 21. marca 2019 prebehne zápis detí k 1.9.2019, v budove materskej školy v čase od 15:00 do 16:30 hod. Zapisovať sa budú deti ktoré nastúpia 2. septembra, alebo počas roka. Zapísané bude dieťa narodené v roku 2016 a staršie.

Žiadosť o prijatie nájdete na stránke www.mszohor.sk , alebo si ju vyzdvihnite priamo v materskej škole. Vyplnenú a pediatrom potvrdenú žiadosť treba priniesť na zápis (je potrebný aj údaj o očkovaní a alergiách).

  • Prednostne budú prijaté:

-          deti s odloženou povinnou školskou dochádzkou

-          deti s dodatočne odloženou povinnou školskou dochádzkou

-          deti, ktoré dovŕšili 5 rokov

-          ostatné deti od 3 rokov

  • Materská škola ponúka:

-          Výtvarný krúžok

-           Výučba AJ,

-           Tanečníček

-          Predplavecká príprava

-          Škola v prírode

Účasť na zápise je nutná!


Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 24. marca o 16:00 hod. na Rozprávkovú nedeľu. Divadlo Teáter Komika má pre vás pripravenú interaktívnu detskú show: SILÁK EMIL. Vstupné: 3 €. Deti majú v cene vstupenky aj tvorivú dielničku a sladkú odmenu.


Vytvoril / Designed by Data Online
preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie preload obrazku navigacie