Detská ambulancia doktor Salčík oznamuje občanom, že do 1. marca čerpá dovolenku. Zastupovať bude doktorka Sláviková v Lozorne.

Ordinačné hodiny:
Ut:  12:00 - 14:30
St:  08:00 - 11:00
Št:  13:00 - 16:00

Ortopedická ambulancia v Zohore oznamuje rozšírenie ordinačných hodín od 01. marca 2019 nasledovne:

Pondelok, štvrtok a piatok: 07:00 – 12:00  13.00 -16:00

Sobota:     07:00 – 13:00 (za poplatok 5 €)

Objednávať sa môžete na tel. čísle: 0917 566 813 cez SMS správy, aj pacienti Všeobecnej zdravotnej poisťovne.

Dozorný výbor COOP Jednoty Bratislava vidiek v Zohore pozýva svojich členov na výročnú členskú schôdzu, ktorá sa uskutoční v piatok 1. marca o 16,00 hod v priestoroch strediska COOP Jednoty SD, na Lozornianskej ul. 35 v Zohore (za rampami).

Oznamujeme občanom, že v obci Láb otvárajú nové potraviny Kraj. Ponúkajú široký výber výrobkov od regionálnych dodávateľov, zdravý sortiment ako aj bežné obľúbené potraviny.

Pri príležitosti otvorenia ponúkajú viacero voľných pracovných príležitostí s atraktívnym finančným ohodnotením. Využite šancu pracovať v novom príjemnom prostredí na plný alebo skrátený úväzok či brigádu. Viac informácií nájdete na www.krajpotravin.sk/kariera.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica Vám ponúka betónové a pálené krytiny NELSKAMP ešte v starých cenách roku 2018. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám, oplechovania okolo komínov, okenné parapety vám vyrobia na počkanie. Zvitky plechu vo farbách držia denne skladom. Tešia sa na vás, Tchimo, Záhorská Bystrica.

Západoslovenská distribučná spoločnosť oznamuje občanom, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy budú v utorok 5. marca 2019 bez dodávky elektriky v čase od 8,30 do 12,30 hod nasledovné ulice:

Bratislavská

Cintorínska