Detská ambulancia doktor Salčík oznamuje občanom, že od  25. februára do 1.marca bude mať dovolenku. Zastupovať bude doktorka Sláviková v Lozorne.

Ordinačné hodiny:
Po:  08:00 - 11:00
Ut:  12:00 - 14:30
St:  08:00 - 11:00
Št:  13:00 - 16:00

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 21 februára sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný papierový odpad v modrých nádobách vyložili pred svoje rodinné a bytové domy.

Upozorňujeme občanov, že v piatok 22. februára sa uskutoční vývoz vytriedeného plastu, ktorý sa zbiera do žltých vriec. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný plastový odpad v žltých vreciach vyložili v piatok pred svoje rodinné a bytové domy.

Miestna organizácia Slovenského červeného kríža Zohor pozýva darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť pri záchrane ľudských životov na odber krvi, ktorý sa uskutoční v piatok 22. februára od 8:00 hod v kultúrnom dome v Zohore.

Oznamujeme občanom, že v obci Láb otvárajú nové potraviny Kraj. Ponúkajú široký výber výrobkov od regionálnych dodávateľov, zdravý sortiment ako aj bežné obľúbené potraviny.

Pri príležitosti otvorenia ponúkajú viacero voľných pracovných príležitostí s atraktívnym finančným ohodnotením. Využite šancu pracovať v novom príjemnom prostredí na plný alebo skrátený úväzok či brigádu. Viac informácií nájdete na www.krajpotravin.sk/kariera.

Ortopedická ambulancia v Zohore oznamuje rozšírenie ordinačných hodín od 01. marca 2019 nasledovne:

Pondelok, štvrtok a piatok: 07:00 – 12:00  13.00 -16:00

Sobota:     07:00 – 13:00 (za poplatok 5 €)

Objednávať sa môžete na tel. čísle: 0917 566 813 cez SMS správy, aj pacienti Všeobecnej zdravotnej poisťovne.

Pošta Zohor prijme do pracovného pomeru pracovníčku za priehradku počas zástupu materskej dovolenky. Nástup možný ihneď. Bližšie informácie na pošte Zohor alebo na tel.č.: 65961 101.

Zabehnutá dielňa v Plaveckom Štvrtku hľadá do výroby šičky alebo krajčírky. Pracovná doba od 6,00 do 14,00 hod. Termín nástupu podľa dohody. Forma pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer, dohoda o pracovnej činnosti, živnosť. Práca pre dôchodcov, brigádnikov, bez praxe (zaučia), s praxou. Základná mzda 650 € + stravné vo výške 5€ a príspevok na dopravu. Bližšie informácie na tel.č.: 0948 103 070.

Západoslovenská distribučná spoločnosť oznamuje občanom, že z dôvodu vykonávania plánovanej práce na zariadeniach distribučnej sústavy budú v utorok 5. marca 2019 bez dodávky elektriky v čase od 8,30 do 12,30 hod nasledovné ulice:

Bratislavská

Cintorínska