Vážení občania,

od plynofikácie ubehlo 20 rokov a 90% obyvateľov nemá vykonanú revíziu vonkajších rozvodov plynu od hlavného uzáveru po všetky plynové spotrebiče. Každý majiteľ domu

je podľa zákona povinný udržiavať plynové rozvody v dobrom technickom stave. Na základe toho vás dnes a v najbližších dňoch budú osobne navštevovať pracovníci Slovenskej revíznej

a servisnej spoločnosti u ktorých si môžete objednať revízie plynových rozvodov až po spotrebiče. Pracovníci sú označení preukazom.

Obecný úrad týmto upozorňuje, že občania nie sú povinní si uvedené služby objednať a v prípade, že ich využijete, dohodnite sa dopredu o výške ceny.

Ružinovská amatérska hokejová liga RAHL vás pozýva v sobotu 26. januára o 9,00 hod na hokejový turnaj Winter Classic. Stánok s občerstvením a "pečienkami" bude opäť v športovom areáli !!!! Tešia sa na vašu účasť.

Občianske združenie Štvrtčan vás srdečne pozýva na ŠTVRTČANSKÝ REPREZENTAČNÝ PLES v sobotu 26. januára v podnikateľskom centre Plavecký Štvrtok so začiatkom o 19,00 hod. Vstupné 20,00 €. Hudba Mia a Rasťo. Vstupenky si môžete dopredu zarezervovať na tel.č.: 0907 138 676

Obecný úrad v Zohore vás pozýva na KARNEVAL NA ĽADEsobotu 2. februára 2019 o 17,00 hod na Ľadovej ploche v Zohore. Vstup na ľad iba v maske. O občerstvenie je postarané. Hrá skupina Vega. V prípade nepriaznivého počasia sa Karneval nekoná.