Pošta Zohor oznamuje občanom, že vo štvrtok 17. januára a v pondelok 21. januára bude otvorená od 8,00 do 11,00 hodiny.

Základná škola Albína Brunovského v spolupráci s Obecným úradom v Zohore pozýva všetky deti obce na KARNEVAL retro rozprávky, v sobotu 19. januára o 15,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Čaká vás DJ Keram, bohatá tombola, sladké odmeny. Vstupné ľubovoľné.

Jednota dôchodcov oznamuje svojim členom, že poriada turistický pobyt v Tatranskej Lomnici na 6 nocí od 11. do 17. mája 2019. Cena 248,40 €. V cene je zahrnuté ubytovanie, polpenzia a miestny poplatok.

Ďalej jednota dôchodcov poriada rekreačno-liečebný pobyt vo Vyšných Ružbachoch od 6. do 13. októbra 2019. Cena 217,00 €. V cene je 12 procedúr a plná penzia.

Prihlásiť sa môžete v klube dôchodcov. Záloha je 100 € za jeden pobyt.

Jednota dôchodcov ďalej pozýva svojich členov na cvičenie s Martou každú stredu o 15,00 hod v kultúrnom dome.

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky hľadá vhodných uchádzačov na obsadenie voľných miest na oddelení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a na referáte poradenskopsychologických služieb.

Na úseku sociálnoprávnej ochrany: 2 voľné štátnozamestnanecké miesta

Na úseku sociálnej kurately: 1 voľné štátnozamestnanecké miesto

Požadované je ukončené VŠ vzdelanie 2. stupňa v študijných odboroch: sociálna práca, právo, sociálne služby, verejná politika a verejná správa a v rôznych pedagogických odboroch.

Na úseku poradenskopsychologických služieb: 1 miesto psychológa (požadované VŠ vzdelanie 2. stupňa v odbore psychológia).

Kompletnú ponuku voľných štátnozamestnaneckých miest aj s informáciami o požadovaných predpokladoch a požiadavkách na uchádzača, ako aj možnosť prihlásiť sa do výberového konania nájdete na internetovej stránke https://open.slovensko.sk.

V prípade otázok je možné kontaktovať aj priamo ÚPSVR Malacky.

Obec Láb hľadá zamestnancov pre Oddelenie údržby majetku obce

Pracovná náplň: údržba majetku obce, verejných priestranstiev, údržbárske práce, vývoz septikov

Požiadavky: manuálna zručnosť, skúsenosť s prácami rôzneho druhu, morálna bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, ochota spolupracovať v kolektíve

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer

Platové podmienky: od 750,- EUR a variabilné zložky mzdy

Žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné doručiť do 28. februára 2019 na adresu: Obecný úrad Láb, Hlavná 503/9, 900 67 Láb.

Bližšie informácie Vám poskytne zástupca starostu pán Chmela telefonicky (tel.č. 0905 358 626), osobne, prípadne e-mailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Milé deti, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 20. januára o 16:00 hod. na Rozprávkovú nedeľu. Je pre vás pripravené predstavenie: Lienka Kikilienka a prechladnutý snehuliačik.

Vstupné: 3 €. Deti majú v cene vstupenky aj sladkú maškrtku a výtvarnú dielničku. Na konci predstavenia bude vyhodnotenie súťaže Superdivák 2018.

V kultúrnom dome vo Veľkých Levároch bude v nedeľu 7. apríla o 16,00 hod vystúpenie orchestra Cigánski diabli. Cena vstupenky: 15,- €. Predaj vstupeniek: Kultúrny dom Veľké Leváre na tel.č.: 0918 504 919.