Pojazdná čistiareň peria Perinbaba oznamuje občanom, že od 17. do 22. decembra bude pred požiarnou zbrojnicou ponúkať čistenie peria, výrobu vankúšov a paplónov, na počkanie angín 1. triedy supla. Otváracia doba pondelok až piatok od 13,00 do 17,00 hod a v sobotu od 10,00 do 12,00 hod. Starší občania, ktorí nemajú možnosť dopraviť svoje staré periny, stačí len zavolať, prídu, odvezú, vyčistia a privezú späť. Doprava zadarmo. Akcia – ku každému paplónu malý vankúšik zadarmo. Viac informácií na tel.č.: 0940 362 204

Včera bol na Dolnej ulici odchytený vlčiak fena šedo čiernej farby. Váži asi 15 kilogramov. Majiteľ si ho môže vyzdvihnúť na Obecnej polícii.

Oznamujeme občanom, že v piatok 21. decembra budú od 9,00 do 12,00 hod pri požiarnej zbrojnici predávať živé kapry.

Slovenský skauting oznamuje, že tento rok sa uskutoční rozvoz „Betlehemského Svetlav sobotu 22. decembra na železničnej stanici v Zohore o 14:42 hod. Nezabudnite si k vlaku priniesť lampáše dostatočne chránené proti vetru.

Detská ambulancia doktor Salčík oznamuje, že od 27. decembra do 13. januára nebude ordinovať z dôvodu čerpania dovolenky. V dňoch 27. decembra a 8. - 10. januára bude zastupovať doktor Kamil Száz - Pediatrická ambulancia v Stupave od 7,00 do 12,30 hod.

Obec Zohor a Vinotéka v Zohore vás pozývajú na SILVESTROVSKÚ ZÁBAVU v kultúrnom dome v Zohore v pondelok 31. decembra od 20,00 do 5,00 hod. Vstupné 18 eur. V cene: hudba, večera, kapustnica, sekt . Bohatá tombola. Predpredaj lístkov: Vinotéka Zohor, alebo na tel. čísle 0918 614 837. Do tanca bude hrať DJ Janko z Levár od 20,00 do 4,00 hod.

Koledovanie Dobrej noviny v Zohore sa uskutoční v nedeľu 6. januára 2019 popoludní. Rodiny, ktoré majú záujem prijať koledníkov, nech napíšu na lístoček svoje meno a adresu a lístoček vhodia do krabice, umiestnenej v kostole pri Katolíckych novinách. Prihlásiť sa je možné do konca decembra.

Obecný úrad oznamuje občanom, že v piatok 21. decembra bude z technických príčin zatvorený.

Upozorňujeme občanov, že vývoz smetných nádob všetkých intervalov bude v sobotu 22. decembra a nie v pondelok ako obvykle. Preto žiadame občanov, aby všetky smetné nádoby boli v sobotu 22. decembra pripravené na výsyp už od 6,00 hodiny.

Upozorňujeme občanov, že medzi sviatkami vo štvrtok 27. decembra sa uskutoční vývoz vytriedeného papiera.