Firma First Farms oznamuje občanom, že do konca tohto týždňa budú prechádzať obcou vo zvýšenom počte kamióny, ktoré budú prevážať repu z poľa. Žiadajú zo strany občanov o zhovievavosť a pochopenie.

Koledovanie Dobrej noviny v Zohore sa uskutoční v nedeľu 6. januára 2019 popoludní. Rodiny, ktoré majú záujem prijať koledníkov, nech napíšu na lístoček svoje meno a adresu a lístoček vhodia do krabice, umiestnenej v kostole pri Katolíckych novinách. Prihlásiť sa je možné do konca decembra.

Doktrorka Slobodová oznamuje občanom, že od 17. do 21. decembra nebude ordinovať. Zastupuje doktor Nenovský nasledovne:

Pondelok od 7,00 do 12,00 hod v Plaveckom Štvrtku

Utorok od 7,00 do 12,00 hod v Kostolišti

Streda od 12,00 do 17,00 hod v Plaveckom Štvrtku

Štvrtok od 10,00 do 13,00 hod v Lábe

Piatok  od 7,00 do 12,00 hod v Plaveckom Štvrtku

Upozorňujeme občanov, že vo štvrtok 13. decembra sa uskutoční vývoz vytriedeného plastu, ktorý sa zbiera do žltých vriec. Žiadame preto občanov, aby svoj vyseparovaný plastový odpad v žltých vreciach vyložili pred svoje rodinné a bytové domy.

Obec Zohor Vás srdečne pozýva na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu 15. decembra od 8,00 do 13,00 hod v priestoroch kultúrneho domu a na Obchodnej ulici. Príďte vychutnať vianočnú atmosféru, nakúpiť darčeky a stráviť príjemný predvianočný deň.

Obec Zohor a Vinotéka v Zohore vás pozývajú na SILVESTROVSKÚ ZÁBAVU v kultúrnom dome v Zohore v pondelok 31. decembra od 20,00 do 5,00 hod. Vstupné 18 eur. V cene: hudba, večera, kapustnica, sekt . Bohatá tombola. Predpredaj lístkov: Vinotéka Zohor, alebo na tel. čísle 0918 614 837. Do tanca bude hrať DJ Janko z Levár od 20,00 do 4,00 hod.