Miestna ľudová knižnica oznamuje svojim čitateľom, že knižnica bude počas decembra otvorená nasledovne:

Štvrtok 6. decembra bude zatvorená.

Piatok 7. decembra bude otvorená až poobede.

Od pondelka 10. decembra do piatka 14. decembra bude zatvorená. Knižnica bude v tomto roku otvorená ešte v pondelok 17. decembra a v stredu 19. decembra. Potom bude knižnica otvorená až po prázdninách 9. januára 2019.

Starosta obce Zohor pozýva občanov na ustanovujúce zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Zohore pre funkčné obdobie 2018 - 2022, ktoré sa bude konať v piatok 7. decembra o 09.00 hod na Obecnom úrade v Zohore.

Pozývame vás na poeticko-hudobné pásmo pri príležitosti uvedenia do života záhoráckej básnickej zbierky Jakuba Badrnu s názvom RODNÚ REČÚ v piatok 7. decembra o 18,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Vstup voľný. Hostia Mužáci Morávia, FS Zóhran.

Obecný úrad Zohor, hudobná skupina Vega a Šáchor vás pozývajú na stretnutie s MIKULÁŠOMsobotu 8. decembra pred kultúrnym domom o 16,00 hod.

Obec Zohor Vás srdečne pozýva na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu 15. decembra od 8,00 do 13,00 hod v priestoroch kultúrneho domu a na Obchodnej ulici. Príďte vychutnať vianočnú atmosféru, nakúpiť darčeky a stráviť príjemný predvianočný deň.

Milé deti, Centrum kultúry Lozorno vás pozýva 9. decembra o 15:00 hod na Rozprávkovú nedeľu. Divadlo Zábavka má pre vás pripravené predstavenie ALICA V KRAJINE VIANOC, počas ktorého príde aj MIKULÁŠ so sladkou odmenou. Po divadielku si môžete vyrobiť vianočnú pohľadnicu. Vstupné: 3 eurá