Starosta obce Zohor pozýva občanov na ustanovujúce zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Zohore pre funkčné obdobie 2018 - 2022, ktoré sa bude konať v piatok 7. decembra o 09.00 hod na Obecnom úrade v Zohore.

Pozývame vás na poeticko-hudobné pásmo pri príležitosti uvedenia do života záhoráckej básnickej zbierky Jakuba Badrnu s názvom RODNÚ REČÚ v piatok 7. decembra o 18,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Vstup voľný. Hostia Mužáci Morávia, FS Zóhran.

Obecný úrad Zohor, hudobná skupina Vega a Šáchor vás pozývajú na stretnutie s MIKULÁŠOMsobotu 8. decembra pred kultúrnym domom o 16,00 hod.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica Vám ponúka betónové a pálené krytiny NELSKAMP ešte v starých cenách roku 2018. Investujte do striech výhodne a vyberte si svoju strechu ešte do Vianoc. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám a okenné parapety Vám vyrobia na počkanie. Zvitky plechu vo farbách a bieleho hliníka držia denne skladom. Tešia sa na Vás, Tchimo, Záhorská Bystrica.

Obec Zohor Vás srdečne pozýva na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu 15. decembra od 8,00 do 13,00 hod v priestoroch kultúrneho domu a na Obchodnej ulici. Príďte vychutnať vianočnú atmosféru, nakúpiť darčeky a stráviť príjemný predvianočný deň.

Obec Zohor a Vinotéka v Zohore vás pozývajú na SILVESTROVSKÚ ZÁBAVU v kultúrnom dome v Zohore v pondelok 31. decembra od 20,00 do 5,00 hod. Vstupné 18 eur. V cene: hudba, večera, kapustnica, sekt . Bohatá tombola. Predpredaj lístkov: Vinotéka Zohor, alebo na tel. čísle 0918 614 837. Do tanca bude hrať DJ Janko z Levár od 20,00 do 4,00 hod.