Na Záhradnej ulici sa našli kľúče. Kto ich stratil môže si ich vyzdvihnúť na Obecnom úrade.

Oznamujeme občanom zmenu času ukladania BIO ODPADU. Od soboty 1. decembra môžete zelený biologický odpad zo svojich dvorov a záhrad vyvážať na stojisko za požiarnou zbrojnicou každú sobotu v čase od 10,00 do 14,00 hod.

Pozývame vás na poeticko-hudobné pásmo pri príležitosti uvedenia do života záhoráckej básnickej zbierky Jakuba Badrnu s názvom RODNÚ REČÚ v piatok 7. decembra o 18,00 hod v kultúrnom dome v Zohore. Vstup voľný. Hostia Mužáci Morávia, FS Zóhran.

Obecný úrad Zohor, hudobná skupina Vega a Šáchor vás pozývajú na stretnutie s MIKULÁŠOM v sobotu 8. decembra pred kultúrnym domom o 16,00 hod.

Centrum kultúry Lozorno vás pozýva dnes o 18:00 hod na Klarinetový recitál Ronalda Šebestu. Vstup je voľný. Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Centrum kultúry Lozorno vás pozýva na domáci Vianočný remeselnícky jarmok  „LOZORSKÉ VŠELICO“, ktorý bude v sobotu 1. decembra od 12:00 – 18:00 hod v sále Športového klubu Lozorno.

Predstavia sa vám miestni remeselníci, cukrári, umelci a iní šikovníci.

Pre deti budú pripravené aj kreatívne dielničky: zdobenie medovníkov, výroba vianočných pohľadníc a iné.

Počas podujatia bude prebiehať aj akcia „Daruj alebo vezmi si knihu“ a fotografická súťaž „V zimnom šate“.

O občerstvenie je postarané.