Na Záhradnej ulici sa našli kľúče. Kto ich stratil môže si ich vyzdvihnúť na Obecnom úrade.

Pošta Zohor oznamuje občanom, že v piatok bude otvorená od 8,00 do 11,00 hod.

Oznamujeme občanom zmenu času ukladania BIO ODPADU. Od soboty 1. decembra môžete zelený biologický odpad zo svojich dvorov a záhrad vyvážať na stojisko za požiarnou zbrojnicou každú sobotu v čase od 10,00 do 14,00 hod.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica Vám ponúka betónové a pálené krytiny NELSKAMP ešte v starých cenách roku 2018. Investujte do striech výhodne a vyberte si svoju strechu ešte do Vianoc. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám a okenné parapety Vám vyrobia na počkanie. Zvitky plechu vo farbách a bieleho hliníka držia denne skladom. Tešia sa na Vás, Tchimo, Záhorská Bystrica.

Obecný úrad Zohor, hudobná skupina Vega a Šáchor vás pozývajú na STRETNUTIE S MIKULÁŠOMsobotu 8. decembra pred kultúrnym domom o 16,00 hod.

Centrum kultúry Lozorno vás pozýva v piatok 30. novembra o 18:00 hod na Klarinetový recitál Ronalda Šebestu. Vstup je voľný. Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Centrum kultúry Lozorno vás pozýva na domáci Vianočný remeselnícky jarmok  „LOZORSKÉ VŠELICO“, ktorý bude v sobotu 1. decembra od 12:00 – 18:00 hod v sále Športového klubu Lozorno.

Predstavia sa vám miestni remeselníci, cukrári, umelci a iní šikovníci.

Pre deti budú pripravené aj kreatívne dielničky: zdobenie medovníkov, výroba vianočných pohľadníc a iné.

Počas podujatia bude prebiehať aj akcia „Daruj alebo vezmi si knihu“ a fotografická súťaž „V zimnom šate“.

O občerstvenie je postarané.