Pošta Zohor oznamuje občanom, že vo štvrtok a piatok bude otvorená od 8,00 do 11,00 hod.

Oznamujeme občanom zmenu času ukladania BIO ODPADU. Od soboty 1. decembra môžete zelený biologický odpad zo svojich dvorov a záhrad vyvážať na stojisko za požiarnou zbrojnicou každú sobotu v čase od 10,00 do 14,00 hod.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica Vám ponúka betónové a pálené krytiny NELSKAMP ešte v starých cenách roku 2018. Investujte do striech výhodne a vyberte si svoju strechu ešte do Vianoc. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám a okenné parapety Vám vyrobia na počkanie. Zvitky plechu vo farbách a bieleho hliníka držia denne skladom. Tešia sa na Vás, Tchimo, Záhorská Bystrica.

Obec Sološnica Vás pozýva na Vianočný koncert Katky Koščovejnedeľu 9. decembra o 14,30 hod v kostole v Sološnici. Predpredaj vstupeniek na Obecnom úrade v Sološnici, cena vstupenky 8,00 €.

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – obsluha kamerového systému na Mestskej polícii v Malackách, pre zdravotne ťažko postihnutých v rámci projektu Chránenej dielne. Jedná sa o ¾ pracovný úväzok. Zahájenie prijímacieho konania je 5. decembra o 09:00 hod na  Mestskej polícii na ul. Bernolákova 5188/1A, v Malackách. Záujemcovia dostavte sa v uvedený termín na pracovisko Mestskej polície v Malackách. Žiadosti a životopisy neposielajte.

Podmienky prijatia:

- pokles vykonávať zárobkovú činnosť viac ako 70%

- schopnosť vykonávať prácu so zobrazovacími jednotkami a prácu v noci

- bezúhonnosť

Obec Zohor a Vinotéka v Zohore vás pozývajú na SILVESTROVSKÚ ZÁBAVU v kultúrnom dome v Zohore v pondelok 31. decembra od 20,00 do 5,00 hod. Vstupné 18 eur. V cene: hudba, večera, kapustnica, sekt . Bohatá tombola. Predpredaj lístkov: Vinotéka Zohor, alebo na tel. čísle 0918 614 837. Do tanca bude hrať DJ Janko z Levár od 20,00 do 4,00 hod.