Doktorka Slobodová oznamuje občanom, že v piatok 23. novembra  nebude ordinovať. Zastupovať bude doktor Nenovský v Plaveckom Štvrtku od 8,00 do 12,00 hod.

Tchimo, strešné a klampiarske centrum Záhorská Bystrica Vám ponúka betónové a pálené krytiny NELSKAMP ešte v starých cenách roku 2018. Investujte do striech výhodne a vyberte si svoju strechu ešte do Vianoc. Na viac všetky klampiarske prvky k strechám a okenné parapety Vám vyrobia na počkanie. Zvitky plechu vo farbách a bieleho hliníka držia denne skladom. Tešia sa na Vás, Tchimo, Záhorská Bystrica.

Starosta obce Zohor pozýva občanov na zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Zohore, ktoré sa bude konať v stredu 28. novembra o 18,00 hod na Obecnom úrade v Zohore. Z návrhu programu zasadnutia: návrh plánu kontrolnej činnosti hlavného kontrolóra na I. polrok 2019; správa komisie finančnej – čerpanie rozpočtu obce k 30.9.2018, návrh zmeny rozpočtu obce na rok 2018, návrh rozpočtu obce na rok 2019 s výhľadom na roky 2020 a 2021, návrh Dodatku č. 3 k Všeobecne záväznému nariadeniu obce Zohor č. 4/2014 o miestnych daniach a miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady na území obce Zohor, návrh Všeobecne záväzného nariadenia obce Zohor č. 5/2018 o určení výšky finančných prostriedkov na mzdy a prevádzku na dieťa materskej školy a žiaka školského zariadenia na území obce Zohor; rôzne.