Firma Dekorahome Vás pozýva zajtra od 8,00 do 12,00 hod na výpredaj kvalitných posteľných plachiet od 7 €; obliečky českej výroby bavlnené; krepové; flanelové od 20 €, deky aj detské od 14 €; ďalej budú ponúkať záclony rôznych výšok a hotové oblúkové záclony.

Oznamujeme občanom, že do utorka 13. novembra budú za požiarnou zbrojnicou pristavené kontajnery na ZBER OBJEMNÉHO ODPADU. Výmena plných kontajnerov za prázdne bude v pondelok. Medzi objemový odpad patria také veci čo sa nezmestia do popolnice a sú to:

-       Koberce, kreslá, sedačky, nábytok, dvere, podlahoviny a iný podobný odpad

Žiadame občanov, aby dávali do kontajnerov len objemný odpad a nie stavebný, alebo bio odpad. Kontajnery sú monitorované kamerovým systémom. Tiež je prísny zákaz ukladať do týchto kontajnerov pneumatiky z osobných a nákladných áut.

Vážení občania,

v sobotu 10. novembra 2018 sa budú konať voľby do orgánov samosprávy obcí. K občanom, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžu dostaviť do volebnej miestnosti, bude vyslaná volebná komisia s prenosnou volebnou schránkou. Túto skutočnosť môžete nahlasovať do piatka 9. novembra 2018 do 12:00 hodiny na telef. čísla: 02/65961 120, alebo 02/65961 122, alebo v deň konania volieb rodinný príslušník priamo volebnej komisii.

Oznamujeme občanom, že od pondelka 12. novembra bude obnovená pôvodná autobusová zastávka pri pohostinstve Vendelín. Dočasné zastávky pri kostole budú k uvedenému dňu zrušené.

Hotel Eminent, Hlavná 19, Stupava hľadá zodpovedných a pracovitých ľudí na pozície:

chyžná (TPP alebo víkendy, 600€ brutto + odmeny, nástup ihneď)

recepčná (TPP alebo dohoda, 650 € brutto + odmeny, nástup január 2019)

čašník/čašníčka (TPP, 600€ brutto + odmeny, nástup február 2019)

čašník na akcie (vhodné pre študentov, dohoda, 3,50€/hod. brutto + odmeny)

kuchár (TPP, 1400 € na živnosť, nástup ihneď). Viac informácií na tel.č.: 0905 624 219