Oznamujeme občanom, že od štvrtka 8. novembra do utorka 13. novembra budú za požiarnou zbrojnicou pristavené kontajnery na ZBER OBJEMNÉHO ODPADU. Medzi objemový odpad patria také veci čo sa nezmestia do popolnice a sú to:

-       kreslá, sedačky, nábytok, dvere, podlahoviny a iný podobný odpad

Žiadame občanov, aby dávali do kontajnerov len objemný odpad a nie stavebný, alebo bio odpad. Kontajnery sú monitorované kamerovým systémom. Tiež je prísny zákaz ukladať do týchto kontajnerov pneumatiky z osobných a nákladných áut.

Na Dolnej ulici sa našli okuliare. Majiteľ si ich môže vyzdvihnúť na Obecnom úrade.

Vážení občania,

v sobotu 10. novembra 2018 sa budú konať voľby do orgánov samosprávy obcí. K občanom, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžu dostaviť do volebnej miestnosti, bude vyslaná volebná komisia s prenosnou volebnou schránkou. Túto skutočnosť môžete nahlasovať do piatka 9. novembra 2018 do 12:00 hodiny na telef. čísla: 02/65961 120, alebo 02/65961 122, alebo v deň konania volieb rodinný príslušník priamo volebnej komisii.

Oznamujeme občanom, že ulica nám. 1. mája od Vendelína popri fare je opäť zjednosmernená.