Firma Dekorahome vás pozýva zajtra od 8,00 do 12,00 hod na výpredaj kvalitných posteľných plachiet od 7€;navliečky českej výroby bavlnené, krepové, flanelové od 20€,detske deky od 14€ ; ďalej ponúkajú záclony rôznych výšok, balkónové súpravy a hotové oblúkové záclony.

Miestna organizácia Slovenského červeného kríža Zohor pozýva darcov krvi a ostatných občanov, ktorí chcú a môžu pomôcť pri záchrane ľudských životov na odber krviktorý sa uskutoční v piatok 26. októbra 2018 od 8:00 hod v kultúrnom dome v Zohore.

Materské centrum MOTÝLIK organizuje v sobotu 27. októbra od 9,00 do 12,00 hod v kultúrnom dome v Zohore burzu detského oblečenia a tovaru. Predávajúci prihláste sa mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. č.: 0905 909 711 u Lenky Hesekovej do 23. októbra. Počet miest je obmedzený.

Hľadajú ženu na príležitostnú výpomoc v domácnosti spojenú so starostlivosťou a ošetrovaním čiastočne mobilnej 86 ročnej ženy v obci Zohor. Kto má záujem môže kontaktovať p. Danišovú na tel. č. 0903 164 514.